تعدد شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات به قدری است که این صنعت در کشور ما دغدغه ای از لحاظ کمیت در این زمینه ندارد. موضوع نگران کننده، انگشت شمار بودن شرکت هایی است که کیفیت را سرلوحه کار خود قرار می دهند.
این کمبود انگیزه شروع فعالیت گروه آلفا را ایجاد کرد. گروه مشاوران خدمات فناوری اطلاعات آلفا، با جمعی از مدیران و کارشناسان جوان و با تجربه و با تحصیلات آکادمیک به روز در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات شروع به کار کرد.
هدف گروه ما، بر خلاف اکثر شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، صرفا ارایه خدمات نمی باشد. ارایه خدمات و فروختن آن ها به مشتریان تضمین کننده ادامه حیات ما در ای عرصه نمی تواند باشد. ارایه خدمات باید در سطحی باشد که ادعای متفاوت بودن ما با سایر شرکت های فعال در این زمینه به اثبات برساند، که نتیجه نهایی آن متمایز شدن و پیشی گرفتن مشتریان ما از رقبا می باشد.
تعهد به ارایه خدمات با بالاترین کیفیت و طبق اصولی ترین راه کارها، اساس گروه ما را تشکیل می دهد. امیدواریم با ادامه فعالیت در این زمینه، علاوه بر وظایف و مسولیت های خود، بتوانیم به پیشرفت صنعتفناوری اطلاعات کشور خود کمکی کرده باشیم.

*******************************************************************

زمانی دغدغه مدیران سازمان ها و بنگاه های اقتصادی، همگام شدن باعصر فناوری اطلاعات و ارتباطات، و صرفا پیاده سازی و استفاده از خدمات آن جهت ایجاد ارزش افزوده برای مجموعه خود بود. خوشبختانه کشور ما نیز سوار بر موج فناوری، همواره با سیر صعودی به سمت تعالی و پیشرفت قدم برداشته و خدمت گزاران بسیاری پا به این عرصه گذاشته اند.
حال آن که با توجه به تنوع موجود، چه نوع خدمات و با چه کیفیتی برای سازمان ها موثر خواهد بود و در راستای اهداف رقابتی آن ها خواهد بود؟
پاسخ به این سوال، انگیزه اولیه تشکیل گروه آلفا بود.
گروه مشاوران خدمات فناوری و اطلاعات آلفا، متشکل از کارشناسان ارشد این حوزه و با اتکا به تجربه مدیران با سابقه که بعضا خود صاحبان بنگاه های مذکور هستند و هم چنین با تاکید بر استفاده از نیروی جوان و پر انگیزه جهت پاسخگویی بر این نیازمندی تشکیل شده است.
ما در تلاش هستیم تا در گروهی پویا و با ارایه به روز ترین و مناسب ترین خدمات و با کیفیتی متمایز از دیگران، با افتخار همراه و در کنار مشتریان خود باشیم.